Indywidualne Okienka Sprzedażowe

Sprzedawaj na automacie ograniczając dostępność

Zbuduj Skuteczny Lejek Sprzedażowy z beTiMES - One Time Offer i Landing Page
Sprzedawaj na automacie

Sprzedaż na automacie
bez Twojego udziału

 • Bez webinarów, bez pilnowania, automatycznie, non stop
 • Wyższa konwersja dzięki ograniczeniu czasowemu
 • Indywidualne okno sprzedażowe dla każdego nowego subskrybenta

Nie ważne, kiedy dołączy nowy subskrybent. Dziś, jutro, w grudniu, w marcu, w środę, czy niedzielę. Po przejściu swojej sekwencji mailowej, otrzyma swoje indywidualne okienko sprzedażowe. Dzięki integracji z beTiMES możesz odliczać w mailu i na ofercie czas, jaki pozostał do końca oferty. Gdy czas minie, oferta przepadnie.

Odliczaj każdemu osobno

Indywidualne Okienko Sprzedażowe

 • Zaczynasz odliczać, gdy dołączy do listy adresowej
 • Każdemu odliczasz czas osobno
 • Każdy jest na tym samym etapie znajomości

Zintegruj swój system mailingowy z beTiMES i zacznij odliczać, gdy subskrybent dołączy do konkretnej listy odbiorców. Wtedy zaczyna się jego okienko sprzedażowe. Indywidualny licznik możesz umieścić w mailu i na stronie sprzedażowej.

Zbuduj Skuteczny Lejek Sprzedażowy z beTiMES - One Time Offer i Landing Page
Zbuduj Skuteczny Lejek Sprzedażowy z beTiMES - One Time Offer i Landing Page
Zwiększaj konwersję

Wyższa konwersja
z ograniczeniem czasowym

 • Ograniczaj skutecznie sprzedaż z beTiMES
 • Zwiększ konwersję sprzedaży, dzięki 'deadlajnom'
 • Odliczaj czas i zwiększaj sprzedaż

Gdy coś jest ograniczone, jest bardziej pożądane. To dlatego najwięcej sprzedaży jest ostatniego dnia okienka... a właściwie w ostatnich jego godzinach. Jeśli produkt dostępny jest cały czas, to nie dajesz powodu klientowi, aby kupił teraz

Zrób tak samo, albo lepiej

Case Study - 18 078 zł
z kursów online
na automacie

 • Zobacz, jak wyglądał lejek
 • Jakie były konwersje, koszty i przychody
 • Dlaczego ograniczenia czasowe działa

Zobacz na konkretnym przykładzie, jak możesz wykorzystać indywidualne okna sprzedażowe w Twoim lejku.

zobacz case study

Zbuduj Skuteczny Lejek Sprzedażowy z beTiMES - One Time Offer i Landing Page

Zanim zdecydowałam się na wtyczkę beTimes testowałam różne rozwiązania. Ponieważ na polskim rynku tego typu wtyczki praktycznie nie istnieją, sprawdzałam rozwiązania zagraniczne.

Niestety miały sporo ograniczeń. Po pierwsze nie mogłam dostosować wyglądu licznika tak, aby pasował do mojego brandingu. Po drugie konfiguracja była czasami zbyt skomplikowana. Po trzecie "zabezpieczenia" nie były tak dobre, jak we wtyczce beTimes.

Zanim zdecydowałam się na zakup beTimes testowałam wtyczkę w wersji bezpłatnej. Od razu wdrożyłam ofertę OTO do mojej reklamy na Facebooku i tego samego dnia odnotowała pierwsze sprzedaże.

Po kilku dniach musiałam przejść na wersję płatną, ponieważ bardzo szybko przekroczyłam limit 1000 pierwszych osób, a sprzedaż cały czas rosła.

W moim przypadku zastosowanie wtyczki beTimes do reklamy przy ofercie OTO, obniżyło koszt samej reklamy o 60%, więc jest to bardzo dużo i jestem z tego wyniku bardzo zadowolona.

Teraz wdrażam wtyczkę przy tworzeniu lejków marketingowych i jak tylko cały system zacznie działać, z pewnością podzielę się z Łukaszem wynikami.

Jeżeli chodzi o cenę od razu zdecydowałam się na roczny abonament, w moim przypadku wtyczka zaczęła na siebie zarabiać już w pierwszym dniu jej zainstalowania na stronie, a koszt zwrócił się błyskawicznie.

Uważam, że beTimes to doskonałe rozwiązanie na tzw. "dochód pasywny" w internecie i można to osiągnąć na wiele sposobów, Łukasz bardzo dużo podpowiada na swoim blogu.

Cenię sobie również to, że wtyczka jest bardzo prosta we wdrożeniu i każdy może z łatwością ją u siebie zainstalować.

A gdyby były wątpliwości, to Łukasz błyskawicznie odpowiada na wszystkie pytania.

Polecam gorąco wtyczkę Łukasza do różnych działań marketingowych, czy to przy obniżeniu kosztów reklamy, ofertach OTO za zapis czy przy lejkach marketingowych.

Wystarczy jedna instalacja i dobra oferta/produkt, a już możemy czerpać dodatkowy "pasywny" przychód z naszej działalności.

BeTimes przekonał mnie do siebie z kilku powodów: jest bardzo prosty w obsłudze! Ustawienia zegara są banalnie proste i równie łatwo je zaimportować u siebie na stronie.

Druga rzecz, która mnie ujęła to możliwość dopasowania zegara do siebie. Możemy zmienić nie tylko wielkość liter/cyfr, ale również kolorystykę, co jest bardzo cenne, kiedy chce się zbudować spójną i ładną stronę.

Super jest też to, że można wybrać, czy użytkownik jest weryfikowany po mailu, po IP.

Jak oceniasz wsparcie techniczne i łatwość wdrożenia?

Tutaj jestem bardzo bardzo pozytywnie zaskoczona. Łukasz jest niesamowicie pomocny! To nie jest jedna z tych osób, które sprzedadzą produkt i mają wywalone.

Łukasz szczerze się interesuje i pomaga tak wdrożyć zegar, aby działał i przynosił efekty.

BeTimes polecam każdemu, kto cokolwiek sprzedaje w sieci 😉 szczególnie osobom zajmującym się tworzeniem kampanii, stron lądowania.

Każdemu, kto chce zwiększyć swoje dochody poprzez stosowanie One Time Offer.