Dowód społeczny na Twojej stronie - Powiadomienia Social Proof

Gdy szukasz mechanika, to pojedziesz do pierwszego lepszego
znalezionego w internecie, czy do tego, którego poleci Ci szwagier?

Czym się sugerujesz wybierając restaurację w obcym mieście?
Ceną, menu? Tak, ale czy nie spoglądasz też na gwiazdki i opinie?

Social Proof

Takie alerty z informacjami, mogą wyświetlać się na Twojej stronie, blogu, landing page, ofercie...Powiadomienia Social Proof

Pokaż Ruch na Stronie

Pokaż, że to co sprzedajesz interesuje wiele osób. Wyświetl powiadomienie, ile osób aktualnie przegląda stronę

Dowód społeczny

Pokaż, że klienci chętnie pobierają Twój ebook lub kupują kurs. Aplikacja automatycznie zlicza konwersję i wyświetli prawidłową wartość na Twoim landingu, dzięki temu dane są wiarygodne w oczach potencjalnego klienta.
Powiadomienia Social Proof
Powiadomienia Social Proof

Prawdziwe osoby kupują...

Uwiarygodnij swoją ofertę pokazując kto i skąd od Ciebie kupił, pobrał materiały, albo dokonał rejestracji. Aplikacja automatycznie przechwytuje imię i lokalizację

Wyświetl wiarygodne opinie

Wyświetl na stronie prawdziwe opinie Twoich klientów, np. z fanpage na Facebooku. Wystarczy, że podasz adres strony a opinie będą automatycznie zasysane i uwiarygadniały Twoją ofertę.
Powiadomienia Social Proof
Powiadomienia Social Proof

Pokaż Dodatkowe Informacje

Jeśli widzisz, że użytkownik powraca na Twoją stronę lub spędza na niej dużo czasu, wyświetl mu stosowną informację, która pomoże mu podjąć decyzję.

Wzywaj do Akcji

Pokaż korzyść i wezwanie do akcji. Szkoda byłoby, gdyby potencjalny klient opuścił stronę, daj mu dowód społeczny i zachęć do akcji :)
Powiadomienia Social Proof

Powiadomienia Social Proof

Ogranicz dostępność

Szybciej i chętniej kupowane są produkty z ograniczeniem czasowym i ilościowym. Warto wyświetlić tę informację na stronie. Ilość dostępnych produktów jest pobierana i wyświetlana automatycznie.

Jaki jest Twój CEL ?

Twój cel może być dowolny:
czy to sprzedaż kursu, czy pobranie ebooka, czy zapis na listę adresową, albo wysłanie formularza z zapytaniem...

Powiadomienia Social Proof
Powiadomienia Social Proof

Aplikacja, w prosty sposób, automatycznie zmierzy Twoją konwersję. To może być wizyta na odpowiedniej stronie, dołaczenie do grupy subskrybentów na Mailerlite, zakup kursu na WPidea, albo wysłanie formularza na stronie.

Szybkie i łatwe wdrożenie


Wystarczy wkleić kawałek kodu na Twoją stronę, bloga, landinga. Resztę ustawień zrobisz w kilka minut w aplikacji.

Powiadomienia Social Proof
Powiadomienia Social Proof


Łatwo dostosujesz strony, na których komunikat ma się wyświetlać, ile razy i komu
Wygląd, kolorki, ikonki, grafiki, tekst i wezwanie do akcji - w pełni ustawisz, by pasowało do Twojej strony i klientów.

Powiadomienia Social Proof

Chcesz zwiększyć konwersję?Chciałbyś zwiększyć konwersję na swoich stronach i ofertach?
Chciałbyś poprawić sprzedaż, dzięki społecznemu dowodowi słuszności,
rekomendacjom prawdziwych klientów i odpowiednim
informacjom wyświetlanyam w odpowiednim czasie?


Tak, chcę!

Zanim zdecydowałam się na wtyczkę beTimes testowałam różne rozwiązania. Ponieważ na polskim rynku tego typu wtyczki praktycznie nie istnieją, sprawdzałam rozwiązania zagraniczne.

Niestety miały sporo ograniczeń. Po pierwsze nie mogłam dostosować wyglądu licznika tak, aby pasował do mojego brandingu. Po drugie konfiguracja była czasami zbyt skomplikowana. Po trzecie "zabezpieczenia" nie były tak dobre, jak we wtyczce beTimes.

Zanim zdecydowałam się na zakup beTimes testowałam wtyczkę w wersji bezpłatnej. Od razu wdrożyłam ofertę OTO do mojej reklamy na Facebooku i tego samego dnia odnotowała pierwsze sprzedaże.

Po kilku dniach musiałam przejść na wersję płatną, ponieważ bardzo szybko przekroczyłam limit 1000 pierwszych osób, a sprzedaż cały czas rosła.

W moim przypadku zastosowanie wtyczki beTimes do reklamy przy ofercie OTO, obniżyło koszt samej reklamy o 60%, więc jest to bardzo dużo i jestem z tego wyniku bardzo zadowolona.

Teraz wdrażam wtyczkę przy tworzeniu lejków marketingowych i jak tylko cały system zacznie działać, z pewnością podzielę się z Łukaszem wynikami.

Jeżeli chodzi o cenę od razu zdecydowałam się na roczny abonament, w moim przypadku wtyczka zaczęła na siebie zarabiać już w pierwszym dniu jej zainstalowania na stronie, a koszt zwrócił się błyskawicznie.

Uważam, że beTimes to doskonałe rozwiązanie na tzw. "dochód pasywny" w internecie i można to osiągnąć na wiele sposobów, Łukasz bardzo dużo podpowiada na swoim blogu.

Cenię sobie również to, że wtyczka jest bardzo prosta we wdrożeniu i każdy może z łatwością ją u siebie zainstalować.

A gdyby były wątpliwości, to Łukasz błyskawicznie odpowiada na wszystkie pytania.

Polecam gorąco wtyczkę Łukasza do różnych działań marketingowych, czy to przy obniżeniu kosztów reklamy, ofertach OTO za zapis czy przy lejkach marketingowych.

Wystarczy jedna instalacja i dobra oferta/produkt, a już możemy czerpać dodatkowy "pasywny" przychód z naszej działalności.

BeTimes przekonał mnie do siebie z kilku powodów: jest bardzo prosty w obsłudze! Ustawienia zegara są banalnie proste i równie łatwo je zaimportować u siebie na stronie.

Druga rzecz, która mnie ujęła to możliwość dopasowania zegara do siebie. Możemy zmienić nie tylko wielkość liter/cyfr, ale również kolorystykę, co jest bardzo cenne, kiedy chce się zbudować spójną i ładną stronę.

Super jest też to, że można wybrać, czy użytkownik jest weryfikowany po mailu, po IP.

Jak oceniasz wsparcie techniczne i łatwość wdrożenia?

Tutaj jestem bardzo bardzo pozytywnie zaskoczona. Łukasz jest niesamowicie pomocny! To nie jest jedna z tych osób, które sprzedadzą produkt i mają wywalone.

Łukasz szczerze się interesuje i pomaga tak wdrożyć zegar, aby działał i przynosił efekty.

BeTimes polecam każdemu, kto cokolwiek sprzedaje w sieci 😉 szczególnie osobom zajmującym się tworzeniem kampanii, stron lądowania.

Każdemu, kto chce zwiększyć swoje dochody poprzez stosowanie One Time Offer.