Program partnerski


Wiesz, że możesz korzystać z beTiMES i na tym zarabiać? I nie mam na myśli tylko tego, że zarobisz na One Time Offer, to oczywiste.

Możesz polecać beTiMES innym i zarabiać na afiliacji. Czyli dostaniesz prowizję, jeśli osoba, której poleciłeś licznik beTiMES, przejdzie na pakiet płatny.

Jak to zrobić? To banalnie proste.

Jak włączyć Program Partnerski?

1. W zakładce Ustawienia jest dostępna opcja Program partnerski.

2. W formularzu podaj nazwę użytkownika, jaka będzie się wyświetlać w Twoim linku partnerskim. Obok masz widoczną symulację, jak będzie wyglądał Twój link.

3. Po zapisaniu nazwy użytkownika masz dostępny Twój unikalny Link Partnerski. Możesz go skopiować i udostępniać innym aby się z niego rejestrowali.

Jak działa Program Partnerski ?

1. Udostępniasz Twój Link Partnerski.

2. Użytkownicy wchodzą poprzez link na stronę beTiMES.pl. Jeśli użytkownik zarejestruje się z Twojego linku, to jesteś zapisywany jako osoba polecająca. W plikach cookie zapisywany jest Twój identyfikator. Nawet jeśli użytkownik zarejestruje się za kilka dni, tygodni i nie usunie do tego czasu cookie, to i tak Twój identyfikator zostanie przypisany jako polecający tego użytkownika.

Prowizja

Jeśli polecony przez Ciebie użytkownik, po okresie próbnym przejdzie na plan płatny i dokona płatności, to Ty otrzymasz prowizję od wpłaconej przez niego kwoty. Prowizja będzie naliczana przez 18 miesięcy od momentu rejestracji, od każdej płatności netto.

Wartości prowizji i zniżki

Wartość prowizji jest ustalana domyślnie, możesz je sprawdzić w zakładce Program partnerski. Stawka jest negocjowalne, wystarczy napisać maila, by podjąć rozmowy :)

Załóż darmowe konto