Program partnerski

Wiesz, że możesz korzystać z beTiMES i na tym zarabiać? I nie mam na myśli tylko tego, że zarobisz na One Time Offer, to oczywiste.

Możesz polecać beTiMES innym i zarabiać na afiliacji. Czyli dostaniesz prowizję, jeśli osoba, której poleciłeś licznik beTiMES, przejdzie na pakiet płatny.

Jak to zrobić? To banalnie proste.

Jak włączyć Program Partnerski?

1. W zakładce Ustawienia jest dostępna opcja Program partnerski.

2. W formularzu podaj nazwę użytkownika, jaka będzie się wyświetlać w Twoim linku partnerskim. Obok masz widoczną symulację, jak będzie wyglądał Twój link.

3. Po zapisaniu nazwy użytkownika masz dostępny Twój unikalny Link Partnerski. Możesz go skopiować i udostępniać innym aby się z niego rejestrowali.

Jak działa Program Partnerski ?

1. Udostępniasz Twój Link Partnerski.

2. Użytkownicy wchodzą poprzez link na stronę beTiMES.pl. Jeśli użytkownik zarejestruje się z Twojego linku, to jesteś zapisywany jako osoba polecająca. W plikach cookie zapisywany jest Twój identyfikator. Nawet jeśli użytkownik zarejestruje się za kilka dni, tygodni i nie usunie do tego czasu cookie, to i tak Twój identyfikator zostanie przypisany jako polecający tego użytkownika.

Prowizja

Jeśli polecony przez Ciebie użytkownik, po okresie próbnym przejdzie na plan płatny i dokona płatności, to Ty otrzymasz prowizję od wpłaconej przez niego kwoty. Prowizja będzie naliczana przez 18 miesięcy od momentu rejestracji, od każdej płatności netto.

Wartości prowizji i zniżki

Wartość prowizji jest ustalana domyślnie, możesz je sprawdzić w zakładce Program partnerski. Stawka jest negocjowalne, wystarczy napisać maila, by podjąć rozmowy :)

Zanim zdecydowałam się na wtyczkę beTimes testowałam różne rozwiązania. Ponieważ na polskim rynku tego typu wtyczki praktycznie nie istnieją, sprawdzałam rozwiązania zagraniczne.

Niestety miały sporo ograniczeń. Po pierwsze nie mogłam dostosować wyglądu licznika tak, aby pasował do mojego brandingu. Po drugie konfiguracja była czasami zbyt skomplikowana. Po trzecie "zabezpieczenia" nie były tak dobre, jak we wtyczce beTimes.

Zanim zdecydowałam się na zakup beTimes testowałam wtyczkę w wersji bezpłatnej. Od razu wdrożyłam ofertę OTO do mojej reklamy na Facebooku i tego samego dnia odnotowała pierwsze sprzedaże.

Po kilku dniach musiałam przejść na wersję płatną, ponieważ bardzo szybko przekroczyłam limit 1000 pierwszych osób, a sprzedaż cały czas rosła.

W moim przypadku zastosowanie wtyczki beTimes do reklamy przy ofercie OTO, obniżyło koszt samej reklamy o 60%, więc jest to bardzo dużo i jestem z tego wyniku bardzo zadowolona.

Teraz wdrażam wtyczkę przy tworzeniu lejków marketingowych i jak tylko cały system zacznie działać, z pewnością podzielę się z Łukaszem wynikami.

Jeżeli chodzi o cenę od razu zdecydowałam się na roczny abonament, w moim przypadku wtyczka zaczęła na siebie zarabiać już w pierwszym dniu jej zainstalowania na stronie, a koszt zwrócił się błyskawicznie.

Uważam, że beTimes to doskonałe rozwiązanie na tzw. "dochód pasywny" w internecie i można to osiągnąć na wiele sposobów, Łukasz bardzo dużo podpowiada na swoim blogu.

Cenię sobie również to, że wtyczka jest bardzo prosta we wdrożeniu i każdy może z łatwością ją u siebie zainstalować.

A gdyby były wątpliwości, to Łukasz błyskawicznie odpowiada na wszystkie pytania.

Polecam gorąco wtyczkę Łukasza do różnych działań marketingowych, czy to przy obniżeniu kosztów reklamy, ofertach OTO za zapis czy przy lejkach marketingowych.

Wystarczy jedna instalacja i dobra oferta/produkt, a już możemy czerpać dodatkowy "pasywny" przychód z naszej działalności.

BeTimes przekonał mnie do siebie z kilku powodów: jest bardzo prosty w obsłudze! Ustawienia zegara są banalnie proste i równie łatwo je zaimportować u siebie na stronie.

Druga rzecz, która mnie ujęła to możliwość dopasowania zegara do siebie. Możemy zmienić nie tylko wielkość liter/cyfr, ale również kolorystykę, co jest bardzo cenne, kiedy chce się zbudować spójną i ładną stronę.

Super jest też to, że można wybrać, czy użytkownik jest weryfikowany po mailu, po IP.

Jak oceniasz wsparcie techniczne i łatwość wdrożenia?

Tutaj jestem bardzo bardzo pozytywnie zaskoczona. Łukasz jest niesamowicie pomocny! To nie jest jedna z tych osób, które sprzedadzą produkt i mają wywalone.

Łukasz szczerze się interesuje i pomaga tak wdrożyć zegar, aby działał i przynosił efekty.

BeTimes polecam każdemu, kto cokolwiek sprzedaje w sieci 😉 szczególnie osobom zajmującym się tworzeniem kampanii, stron lądowania.

Każdemu, kto chce zwiększyć swoje dochody poprzez stosowanie One Time Offer.