WordPress wtyczka odliczanie czasu


Potrzebujesz wtyczki do WordPressa, która umożliwi Ci odliczanie czasu? Jesteś we właściwym miejscu.

BeTiMES to wtyczka, licznik, który bez problemu umieścisz w WordPressie. Nie ma znaczenia, czy do budowania stron w WordPressie używasz Gutenberga, Elementora, Divi, czy działasz na spersonalizowanym szablonie. Licznik beTiMES, który odlicza czas, jest kompatybilny z każdym z systemów w WordPressie.

Wtyczki, która odlicza czas, do WordPressa możesz używać w wielu sytuacjach.

Licznik beTiMES w WordPressie możesz wykorzystać, żeby odliczać czas do końca promocji, okienka sprzedażowego, do początku wydarzenia. Do czegokolwiek chcesz.

Wtyczka beTiMES może być zastosowana w WordPressie do tworzenia ofert jednorazowych, One Time Offer. To takie oferty, które są widoczne dla użytkownika przez krótki czas. Klient musi zdecydować, czy chce kupić, w ciągu kilku minut. Jeśli tego nie zrobi, oferta przepada i nie można wrócić na stronę z ofertą. Wtyczka beTiMES nie tylko odlicza czas, ale też blokuje stronę z One Time Offer przed ponownym wyświetleniem przez tę samą osobę po tym, jak czas minie.

BeTiMES to właściwie nie wtyczka do WordPressa, która odlicza czas. Nie musisz instalować osobnej wtyczki, żeby z licznika beTiMES korzystać. Jedyne co musisz zrobić, to zalogować się na stronie beTiMES, wygenerować licznik i kod wkleić na stronie. W ten sposób osadzisz licznik na stronie. Nie trzeba instalować osobnej wtyczki do odliczania czasu w WordPressie.

Możesz zmienić kolory licznika beTiMES tak, żeby pasował do Twojej stronie w WordPressie. Możesz też zmienić wielkość licznika, a także odległość elementów. Dzięki temu licznik bardzo dobrze wkomponuje się w każde miejsce na stronie www.

Żeby umieścić licznik na stronie stworzonej na WordPressie wystarczy wkleić kod wygenerowany przez beTiMES. Nie musisz być programistą, żeby to zrobić. Wystarczy skopiować i wkleić.

Tutaj znajdziesz pełną instrukcję wideo, jak wstawić licznik, który odlicza czas w WordPressie:

Załóż darmowe konto