WordPress wtyczka odliczanie czasu

Potrzebujesz wtyczki do WordPressa, która umożliwi Ci odliczanie czasu? Jesteś we właściwym miejscu.

BeTiMES to wtyczka, licznik, który bez problemu umieścisz w WordPressie. Nie ma znaczenia, czy do budowania stron w WordPressie używasz Gutenberga, Elementora, Divi, czy działasz na spersonalizowanym szablonie. Licznik beTiMES, który odlicza czas, jest kompatybilny z każdym z systemów w WordPressie.

Wtyczki, która odlicza czas, do WordPressa możesz używać w wielu sytuacjach.

Licznik beTiMES w WordPressie możesz wykorzystać, żeby odliczać czas do końca promocji, okienka sprzedażowego, do początku wydarzenia. Do czegokolwiek chcesz.

Wtyczka beTiMES może być zastosowana w WordPressie do tworzenia ofert jednorazowych, One Time Offer. To takie oferty, które są widoczne dla użytkownika przez krótki czas. Klient musi zdecydować, czy chce kupić, w ciągu kilku minut. Jeśli tego nie zrobi, oferta przepada i nie można wrócić na stronę z ofertą. Wtyczka beTiMES nie tylko odlicza czas, ale też blokuje stronę z One Time Offer przed ponownym wyświetleniem przez tę samą osobę po tym, jak czas minie.

BeTiMES to właściwie nie wtyczka do WordPressa, która odlicza czas. Nie musisz instalować osobnej wtyczki, żeby z licznika beTiMES korzystać. Jedyne co musisz zrobić, to zalogować się na stronie beTiMES, wygenerować licznik i kod wkleić na stronie. W ten sposób osadzisz licznik na stronie. Nie trzeba instalować osobnej wtyczki do odliczania czasu w WordPressie.

Możesz zmienić kolory licznika beTiMES tak, żeby pasował do Twojej stronie w WordPressie. Możesz też zmienić wielkość licznika, a także odległość elementów. Dzięki temu licznik bardzo dobrze wkomponuje się w każde miejsce na stronie www.

Żeby umieścić licznik na stronie stworzonej na WordPressie wystarczy wkleić kod wygenerowany przez beTiMES. Nie musisz być programistą, żeby to zrobić. Wystarczy skopiować i wkleić.

Tutaj znajdziesz pełną instrukcję wideo, jak wstawić licznik, który odlicza czas w WordPressie:

Zanim zdecydowałam się na wtyczkę beTimes testowałam różne rozwiązania. Ponieważ na polskim rynku tego typu wtyczki praktycznie nie istnieją, sprawdzałam rozwiązania zagraniczne.

Niestety miały sporo ograniczeń. Po pierwsze nie mogłam dostosować wyglądu licznika tak, aby pasował do mojego brandingu. Po drugie konfiguracja była czasami zbyt skomplikowana. Po trzecie "zabezpieczenia" nie były tak dobre, jak we wtyczce beTimes.

Zanim zdecydowałam się na zakup beTimes testowałam wtyczkę w wersji bezpłatnej. Od razu wdrożyłam ofertę OTO do mojej reklamy na Facebooku i tego samego dnia odnotowała pierwsze sprzedaże.

Po kilku dniach musiałam przejść na wersję płatną, ponieważ bardzo szybko przekroczyłam limit 1000 pierwszych osób, a sprzedaż cały czas rosła.

W moim przypadku zastosowanie wtyczki beTimes do reklamy przy ofercie OTO, obniżyło koszt samej reklamy o 60%, więc jest to bardzo dużo i jestem z tego wyniku bardzo zadowolona.

Teraz wdrażam wtyczkę przy tworzeniu lejków marketingowych i jak tylko cały system zacznie działać, z pewnością podzielę się z Łukaszem wynikami.

Jeżeli chodzi o cenę od razu zdecydowałam się na roczny abonament, w moim przypadku wtyczka zaczęła na siebie zarabiać już w pierwszym dniu jej zainstalowania na stronie, a koszt zwrócił się błyskawicznie.

Uważam, że beTimes to doskonałe rozwiązanie na tzw. "dochód pasywny" w internecie i można to osiągnąć na wiele sposobów, Łukasz bardzo dużo podpowiada na swoim blogu.

Cenię sobie również to, że wtyczka jest bardzo prosta we wdrożeniu i każdy może z łatwością ją u siebie zainstalować.

A gdyby były wątpliwości, to Łukasz błyskawicznie odpowiada na wszystkie pytania.

Polecam gorąco wtyczkę Łukasza do różnych działań marketingowych, czy to przy obniżeniu kosztów reklamy, ofertach OTO za zapis czy przy lejkach marketingowych.

Wystarczy jedna instalacja i dobra oferta/produkt, a już możemy czerpać dodatkowy "pasywny" przychód z naszej działalności.

BeTimes przekonał mnie do siebie z kilku powodów: jest bardzo prosty w obsłudze! Ustawienia zegara są banalnie proste i równie łatwo je zaimportować u siebie na stronie.

Druga rzecz, która mnie ujęła to możliwość dopasowania zegara do siebie. Możemy zmienić nie tylko wielkość liter/cyfr, ale również kolorystykę, co jest bardzo cenne, kiedy chce się zbudować spójną i ładną stronę.

Super jest też to, że można wybrać, czy użytkownik jest weryfikowany po mailu, po IP.

Jak oceniasz wsparcie techniczne i łatwość wdrożenia?

Tutaj jestem bardzo bardzo pozytywnie zaskoczona. Łukasz jest niesamowicie pomocny! To nie jest jedna z tych osób, które sprzedadzą produkt i mają wywalone.

Łukasz szczerze się interesuje i pomaga tak wdrożyć zegar, aby działał i przynosił efekty.

BeTimes polecam każdemu, kto cokolwiek sprzedaje w sieci 😉 szczególnie osobom zajmującym się tworzeniem kampanii, stron lądowania.

Każdemu, kto chce zwiększyć swoje dochody poprzez stosowanie One Time Offer.