Gwarancja dostawy

Jeśli prowadzisz sklep online i sprzedajesz produkty fizyczne, to na pewno zdajesz sobie sprawę, jak skutecznym narzędziem jest gwarancja dostawy na kolejny dzień.

Jeśli obiecujesz dostawę następnego dnia, z pewnością komunikujesz to, gdzie tylko możesz. Przy produkcie, na stronie głównej, w koszyku – wszędzie umieszczasz informacje o gwarancji dostawy jutro.

Gwarancja dostawy następnego dnia strona z licznikiem

Zależy Ci na tym, żeby nikt nie przegapił tej informacji. Bo przeważnie owszem, gwarantujesz dostawę następnego dnia, ale tylko wtedy, kiedy zamówienie zostanie złożone na przykład do godziny 16.30. I tylko w dni robocze.

Jeśli dajesz gwarancję dostawy następnego dnia, warto mocno podkreślić, jakie warunki muszą być spełnione, żeby paczka następnego dnia dotarła. Warto w sklepie umieścić licznik, który będzie pokazywał, ile czasu tego konkretnego dnia zostało do momentu, kiedy paczka będzie mogła być nadana tego samego dnia.

Gwarancja dostawy następnego dnia strona z licznikiem

W beTimes taki licznik stworzysz bez najmniejszego problemu. Jeśli wysyłasz tylko w dni robocze, będziesz mógł ustawić licznik tak, żeby pokazywał się tylko w dni robocze do godziny 16.30.

Gwarancja dostawy następnego dnia strona z licznikiem

Wygląd licznika bez najmniejszych problemów dostosujesz do wyglądu Twojego sklepu. Możesz zmienić kolor i wielkość elementów, a także odległość między elementami.

Gwarancja dostawy następnego dnia strona z licznikiem

Po zakończeniu edycji licznika beTimes wygeneruje kod, który wkleisz w dowolnym miejscu w swoim sklepie online. BeTimes współpracuje ze wszystkimi najpopularniejszymi platformami do tworzenia sklepów online: WooCommerce, Shoplo, Shoper, Shopify.

Gwarancja dostawy następnego dnia strona z licznikiem

Jeśli dajesz gwarancję dostawy następnego dnia po zakupie, ale jeszcze nie korzystasz z licznika, koniecznie go wypróbuj i sprawdź, jak wzrośnie Twoja sprzedaż. Możesz to zrobić zupełnie za darmo. Wystarczy, że założysz darmowe konto na beTimes, stworzysz swój pierwszy licznik i wkleisz go w swoim sklepie internetowym.

Zanim zdecydowałam się na wtyczkę beTimes testowałam różne rozwiązania. Ponieważ na polskim rynku tego typu wtyczki praktycznie nie istnieją, sprawdzałam rozwiązania zagraniczne.

Niestety miały sporo ograniczeń. Po pierwsze nie mogłam dostosować wyglądu licznika tak, aby pasował do mojego brandingu. Po drugie konfiguracja była czasami zbyt skomplikowana. Po trzecie "zabezpieczenia" nie były tak dobre, jak we wtyczce beTimes.

Zanim zdecydowałam się na zakup beTimes testowałam wtyczkę w wersji bezpłatnej. Od razu wdrożyłam ofertę OTO do mojej reklamy na Facebooku i tego samego dnia odnotowała pierwsze sprzedaże.

Po kilku dniach musiałam przejść na wersję płatną, ponieważ bardzo szybko przekroczyłam limit 1000 pierwszych osób, a sprzedaż cały czas rosła.

W moim przypadku zastosowanie wtyczki beTimes do reklamy przy ofercie OTO, obniżyło koszt samej reklamy o 60%, więc jest to bardzo dużo i jestem z tego wyniku bardzo zadowolona.

Teraz wdrażam wtyczkę przy tworzeniu lejków marketingowych i jak tylko cały system zacznie działać, z pewnością podzielę się z Łukaszem wynikami.

Jeżeli chodzi o cenę od razu zdecydowałam się na roczny abonament, w moim przypadku wtyczka zaczęła na siebie zarabiać już w pierwszym dniu jej zainstalowania na stronie, a koszt zwrócił się błyskawicznie.

Uważam, że beTimes to doskonałe rozwiązanie na tzw. "dochód pasywny" w internecie i można to osiągnąć na wiele sposobów, Łukasz bardzo dużo podpowiada na swoim blogu.

Cenię sobie również to, że wtyczka jest bardzo prosta we wdrożeniu i każdy może z łatwością ją u siebie zainstalować.

A gdyby były wątpliwości, to Łukasz błyskawicznie odpowiada na wszystkie pytania.

Polecam gorąco wtyczkę Łukasza do różnych działań marketingowych, czy to przy obniżeniu kosztów reklamy, ofertach OTO za zapis czy przy lejkach marketingowych.

Wystarczy jedna instalacja i dobra oferta/produkt, a już możemy czerpać dodatkowy "pasywny" przychód z naszej działalności.

BeTimes przekonał mnie do siebie z kilku powodów: jest bardzo prosty w obsłudze! Ustawienia zegara są banalnie proste i równie łatwo je zaimportować u siebie na stronie.

Druga rzecz, która mnie ujęła to możliwość dopasowania zegara do siebie. Możemy zmienić nie tylko wielkość liter/cyfr, ale również kolorystykę, co jest bardzo cenne, kiedy chce się zbudować spójną i ładną stronę.

Super jest też to, że można wybrać, czy użytkownik jest weryfikowany po mailu, po IP.

Jak oceniasz wsparcie techniczne i łatwość wdrożenia?

Tutaj jestem bardzo bardzo pozytywnie zaskoczona. Łukasz jest niesamowicie pomocny! To nie jest jedna z tych osób, które sprzedadzą produkt i mają wywalone.

Łukasz szczerze się interesuje i pomaga tak wdrożyć zegar, aby działał i przynosił efekty.

BeTimes polecam każdemu, kto cokolwiek sprzedaje w sieci 😉 szczególnie osobom zajmującym się tworzeniem kampanii, stron lądowania.

Każdemu, kto chce zwiększyć swoje dochody poprzez stosowanie One Time Offer.