Odliczanie czasu online

Jeśli chcesz komunikować, że:

  • promocja niedługo się kończy;
  • sprzedaż zaraz się zacznie;
  • klient ma jeszcze kilka godzin na złożenie zamówienia, jeśli chce, żeby przesyłka dotarła do niego następnego dnia;
  • oferta przepadnie za X minut;

to prawdopodobnie potrzebujesz licznika, który będzie odliczał czas online. Po to, żeby zakomunikować użytkownikowi, że czas leci. Nie chcesz przecież, żeby klient przegapił Twoją promocję albo sprzedaż online prawda?

Licznik, który odlicza czas online możesz wstawić na przykład stronie internetowej.

Odliczanie czasu online

Możesz umieścić licznik odliczający czas w sklepie online.

Odliczanie czasu online

A nawet w newsletterze.

Odliczanie czasu online

Umieszczenie licznika, który odlicza czas online, jest w beTimes banalnie proste. Ustawiasz rodzaj licznika. Możesz odliczać czas każdemu osobno albo do konkretnej daty, tak samo dla wszystkich.

Odliczanie czasu online

Licznik beTimes bez problemu dostosujesz do wyglądu Twojej strony internetowej, sklepu albo szablonu newslettera. Możesz zmienić kolory, wielkość elementów, a także odległość między elementami.

Odliczanie czasu online

Kiedy już będziesz zadowolony z tego, jak licznik wygląda, beTimes wygeneruje dla Ciebie kod, który skopiujesz i wkleisz tam, gdzie chcesz licznik umieścić.

Odliczanie czasu online

Jeśli chcesz wypróbować, jak licznik i odliczanie czasu online sprawdzi się w Twoim biznesie, załóż darmowe konto na beTimes i przetestuj go.

Zanim zdecydowałam się na wtyczkę beTimes testowałam różne rozwiązania. Ponieważ na polskim rynku tego typu wtyczki praktycznie nie istnieją, sprawdzałam rozwiązania zagraniczne.

Niestety miały sporo ograniczeń. Po pierwsze nie mogłam dostosować wyglądu licznika tak, aby pasował do mojego brandingu. Po drugie konfiguracja była czasami zbyt skomplikowana. Po trzecie "zabezpieczenia" nie były tak dobre, jak we wtyczce beTimes.

Zanim zdecydowałam się na zakup beTimes testowałam wtyczkę w wersji bezpłatnej. Od razu wdrożyłam ofertę OTO do mojej reklamy na Facebooku i tego samego dnia odnotowała pierwsze sprzedaże.

Po kilku dniach musiałam przejść na wersję płatną, ponieważ bardzo szybko przekroczyłam limit 1000 pierwszych osób, a sprzedaż cały czas rosła.

W moim przypadku zastosowanie wtyczki beTimes do reklamy przy ofercie OTO, obniżyło koszt samej reklamy o 60%, więc jest to bardzo dużo i jestem z tego wyniku bardzo zadowolona.

Teraz wdrażam wtyczkę przy tworzeniu lejków marketingowych i jak tylko cały system zacznie działać, z pewnością podzielę się z Łukaszem wynikami.

Jeżeli chodzi o cenę od razu zdecydowałam się na roczny abonament, w moim przypadku wtyczka zaczęła na siebie zarabiać już w pierwszym dniu jej zainstalowania na stronie, a koszt zwrócił się błyskawicznie.

Uważam, że beTimes to doskonałe rozwiązanie na tzw. "dochód pasywny" w internecie i można to osiągnąć na wiele sposobów, Łukasz bardzo dużo podpowiada na swoim blogu.

Cenię sobie również to, że wtyczka jest bardzo prosta we wdrożeniu i każdy może z łatwością ją u siebie zainstalować.

A gdyby były wątpliwości, to Łukasz błyskawicznie odpowiada na wszystkie pytania.

Polecam gorąco wtyczkę Łukasza do różnych działań marketingowych, czy to przy obniżeniu kosztów reklamy, ofertach OTO za zapis czy przy lejkach marketingowych.

Wystarczy jedna instalacja i dobra oferta/produkt, a już możemy czerpać dodatkowy "pasywny" przychód z naszej działalności.

BeTimes przekonał mnie do siebie z kilku powodów: jest bardzo prosty w obsłudze! Ustawienia zegara są banalnie proste i równie łatwo je zaimportować u siebie na stronie.

Druga rzecz, która mnie ujęła to możliwość dopasowania zegara do siebie. Możemy zmienić nie tylko wielkość liter/cyfr, ale również kolorystykę, co jest bardzo cenne, kiedy chce się zbudować spójną i ładną stronę.

Super jest też to, że można wybrać, czy użytkownik jest weryfikowany po mailu, po IP.

Jak oceniasz wsparcie techniczne i łatwość wdrożenia?

Tutaj jestem bardzo bardzo pozytywnie zaskoczona. Łukasz jest niesamowicie pomocny! To nie jest jedna z tych osób, które sprzedadzą produkt i mają wywalone.

Łukasz szczerze się interesuje i pomaga tak wdrożyć zegar, aby działał i przynosił efekty.

BeTimes polecam każdemu, kto cokolwiek sprzedaje w sieci 😉 szczególnie osobom zajmującym się tworzeniem kampanii, stron lądowania.

Każdemu, kto chce zwiększyć swoje dochody poprzez stosowanie One Time Offer.