Darmowe liczniki na stronę


Licznik, który można umieścić na stronie internetowej, to doskonałe narzędzie marketingowe. Ludzie z zasady opóźniają decyzje zakupowe, potrzebują sporo czasu do namysłu, zanim złożą zamówienie. Wiesz, że można przyspieszyć ten proces?

Darmowy licznik na stronę internetową

Jeśli umieścisz na swojej stronie licznik, który będzie odmierzał czas do końca promocji, do startu webinaru albo do końca sprzedaży kursu, podkreślisz, jak czas szybko leci. Dasz znać potencjalnemu klientowi, że okazja może się więcej nie powtórzyć. Podświadomie nie będzie chciał przegapić okazji, daruje sobie analizowanie wszystkich za i przeciw i dokona zakupu znacznie szybciej, niż gdyby licznika na stronie nie było.

Darmowy licznik na stronę internetową

Darmowy licznik na stronę internetową

Brzmi kusząco? Na pewno. Jednak wciąż możesz mieć wątpliwości. Czy taki licznik rzeczywiście Ci się przyda? Dobrze byłoby go przetestować. Możesz to zrobić za darmo. Wystarczy, że założysz darmowe konto na beTimes.pl i zupełnie bezpłatnie będziesz mógł wygenerować pierwszy licznik.

Możesz wstawić darmowy licznik na swojej stronie sprzedażowej, na stronie lądowania, na stronie głównej. Gdziekolwiek chcesz.

Co więcej, licznik bez problemu dostosujesz graficznie do swojej identyfikacji wizualnej tak, żeby świetnie wyglądał na Twojej stronie www. Nie potrzebujesz żadnych umiejętności programistycznych.

Darmowy licznik na stronę

Kiedy będziesz zadowolony z tego, jak licznik wygląda, kliknij: ok, pobierz kod. Wpisz swój adres email i kliknij pobierz kod licznika. Ja wyślę Ci maila z kodem gotowym do wklejenia na Twojej stronie www.

Darmowy licznik na stronę

Licznik beTimes współpracuje ze wszystkimi systemami do zarządzania treścią i ze wszystkimi wtyczkami do budowania stron w WordPressie: Elementorem, Divi, Gutenbergiem. A także z WP Idea czy Woocommerce.

Załóż darmowe konto na beTimes.pl i sprawdź, jak zwiększy się sprzedaż, jeśli na swoją stronie internetową wrzucisz darmowy licznik, który odlicza czas do początku lub końca trwania promocji.