Darmowe liczniki na stronę

Licznik, który można umieścić na stronie internetowej, to doskonałe narzędzie marketingowe. Ludzie z zasady opóźniają decyzje zakupowe, potrzebują sporo czasu do namysłu, zanim złożą zamówienie. Wiesz, że można przyspieszyć ten proces?

Darmowy licznik na stronę internetową

Jeśli umieścisz na swojej stronie licznik, który będzie odmierzał czas do końca promocji, do startu webinaru albo do końca sprzedaży kursu, podkreślisz, jak czas szybko leci. Dasz znać potencjalnemu klientowi, że okazja może się więcej nie powtórzyć. Podświadomie nie będzie chciał przegapić okazji, daruje sobie analizowanie wszystkich za i przeciw i dokona zakupu znacznie szybciej, niż gdyby licznika na stronie nie było.

Darmowy licznik na stronę internetową

Darmowy licznik na stronę internetową

Brzmi kusząco? Na pewno. Jednak wciąż możesz mieć wątpliwości. Czy taki licznik rzeczywiście Ci się przyda? Dobrze byłoby go przetestować. Możesz to zrobić za darmo. Wystarczy, że założysz darmowe konto na beTimes.pl i zupełnie bezpłatnie będziesz mógł wygenerować pierwszy licznik.

Możesz wstawić darmowy licznik na swojej stronie sprzedażowej, na stronie lądowania, na stronie głównej. Gdziekolwiek chcesz.

Co więcej, licznik bez problemu dostosujesz graficznie do swojej identyfikacji wizualnej tak, żeby świetnie wyglądał na Twojej stronie www. Nie potrzebujesz żadnych umiejętności programistycznych.

Darmowy licznik na stronę

Kiedy będziesz zadowolony z tego, jak licznik wygląda, kliknij: ok, pobierz kod. Wpisz swój adres email i kliknij pobierz kod licznika. Ja wyślę Ci maila z kodem gotowym do wklejenia na Twojej stronie www.

Darmowy licznik na stronę

Licznik beTimes współpracuje ze wszystkimi systemami do zarządzania treścią i ze wszystkimi wtyczkami do budowania stron w WordPressie: Elementorem, Divi, Gutenbergiem. A także z WP Idea czy Woocommerce.

Załóż darmowe konto na beTimes.pl i sprawdź, jak zwiększy się sprzedaż, jeśli na swoją stronie internetową wrzucisz darmowy licznik, który odlicza czas do początku lub końca trwania promocji.

Zanim zdecydowałam się na wtyczkę beTimes testowałam różne rozwiązania. Ponieważ na polskim rynku tego typu wtyczki praktycznie nie istnieją, sprawdzałam rozwiązania zagraniczne.

Niestety miały sporo ograniczeń. Po pierwsze nie mogłam dostosować wyglądu licznika tak, aby pasował do mojego brandingu. Po drugie konfiguracja była czasami zbyt skomplikowana. Po trzecie "zabezpieczenia" nie były tak dobre, jak we wtyczce beTimes.

Zanim zdecydowałam się na zakup beTimes testowałam wtyczkę w wersji bezpłatnej. Od razu wdrożyłam ofertę OTO do mojej reklamy na Facebooku i tego samego dnia odnotowała pierwsze sprzedaże.

Po kilku dniach musiałam przejść na wersję płatną, ponieważ bardzo szybko przekroczyłam limit 1000 pierwszych osób, a sprzedaż cały czas rosła.

W moim przypadku zastosowanie wtyczki beTimes do reklamy przy ofercie OTO, obniżyło koszt samej reklamy o 60%, więc jest to bardzo dużo i jestem z tego wyniku bardzo zadowolona.

Teraz wdrażam wtyczkę przy tworzeniu lejków marketingowych i jak tylko cały system zacznie działać, z pewnością podzielę się z Łukaszem wynikami.

Jeżeli chodzi o cenę od razu zdecydowałam się na roczny abonament, w moim przypadku wtyczka zaczęła na siebie zarabiać już w pierwszym dniu jej zainstalowania na stronie, a koszt zwrócił się błyskawicznie.

Uważam, że beTimes to doskonałe rozwiązanie na tzw. "dochód pasywny" w internecie i można to osiągnąć na wiele sposobów, Łukasz bardzo dużo podpowiada na swoim blogu.

Cenię sobie również to, że wtyczka jest bardzo prosta we wdrożeniu i każdy może z łatwością ją u siebie zainstalować.

A gdyby były wątpliwości, to Łukasz błyskawicznie odpowiada na wszystkie pytania.

Polecam gorąco wtyczkę Łukasza do różnych działań marketingowych, czy to przy obniżeniu kosztów reklamy, ofertach OTO za zapis czy przy lejkach marketingowych.

Wystarczy jedna instalacja i dobra oferta/produkt, a już możemy czerpać dodatkowy "pasywny" przychód z naszej działalności.

BeTimes przekonał mnie do siebie z kilku powodów: jest bardzo prosty w obsłudze! Ustawienia zegara są banalnie proste i równie łatwo je zaimportować u siebie na stronie.

Druga rzecz, która mnie ujęła to możliwość dopasowania zegara do siebie. Możemy zmienić nie tylko wielkość liter/cyfr, ale również kolorystykę, co jest bardzo cenne, kiedy chce się zbudować spójną i ładną stronę.

Super jest też to, że można wybrać, czy użytkownik jest weryfikowany po mailu, po IP.

Jak oceniasz wsparcie techniczne i łatwość wdrożenia?

Tutaj jestem bardzo bardzo pozytywnie zaskoczona. Łukasz jest niesamowicie pomocny! To nie jest jedna z tych osób, które sprzedadzą produkt i mają wywalone.

Łukasz szczerze się interesuje i pomaga tak wdrożyć zegar, aby działał i przynosił efekty.

BeTimes polecam każdemu, kto cokolwiek sprzedaje w sieci 😉 szczególnie osobom zajmującym się tworzeniem kampanii, stron lądowania.

Każdemu, kto chce zwiększyć swoje dochody poprzez stosowanie One Time Offer.