Odliczacz czasu

Ruszasz ze sprzedażą? A może właśnie wystartowałeś ze świetną promocją i bardzo zależy Ci na tym, żeby nikt jej nie przegapił? Musisz zatem bardzo jasno komunikować, kiedy promocja się zakończy. Musisz podkreślać wszędzie, że czas leci. 

Możesz o tym po prostu pisać. Ale kto to zauważy? Możesz też pokazać, że czas mija, graficznie. Z pomocą licznika, który będzie odmierzał czas do końca trwania promocji albo sprzedaży. Czy, jak niektórzy mówią, odliczacza czasu.

Taki licznik możesz wstawić na stronie internetowej albo w sklepie online.

Odliczacz czasu

Licznik możesz też umieścić w newsletterze, który wyślesz do swoich subskrybentów.

Odliczacz czasu

Czy stworzenie takiego odliczacza czasu jest trudne? Czy musisz umieć programować, żeby go stworzyć i umieścić na stronie albo w mailu? W beTimes to kwestia kilku kliknięć.

Licznik w beTimes możesz bez problemu dopasować do tego, jak chcesz odliczać czas. Możesz odliczać czas do daty, odliczać na przykład 2 godziny każdemu użytkownikowi osobno, a nawet odliczać cyklicznie.

Odliczacz czasu

W beTimes możesz ustawić, co stanie się, kiedy licznik zakończy odliczanie.

Odliczacz czasu

Kiedy już ustawisz parametry licznika, możesz popracować nad jego wyglądem. Zmiana koloru, wielkości elementów czy odległości między elementami to nie problem. 

Odliczacz czasu

Potem przychodzi czas na wstawienie licznika na stronie albo w mailu. Żeby to zrobić wystarczy, że skopiujesz i wkleisz kod, który beTimes dla Ciebie wygeneruje.

Odliczacz czasu

Chcesz wypróbować licznik? To świetnie, możesz to zrobić za darmo. Załóż darmowe konto na beTimes, stwórz pierwszy licznik i wstaw go tam, gdzie potrzebujesz.

Zanim zdecydowałam się na wtyczkę beTimes testowałam różne rozwiązania. Ponieważ na polskim rynku tego typu wtyczki praktycznie nie istnieją, sprawdzałam rozwiązania zagraniczne.

Niestety miały sporo ograniczeń. Po pierwsze nie mogłam dostosować wyglądu licznika tak, aby pasował do mojego brandingu. Po drugie konfiguracja była czasami zbyt skomplikowana. Po trzecie "zabezpieczenia" nie były tak dobre, jak we wtyczce beTimes.

Zanim zdecydowałam się na zakup beTimes testowałam wtyczkę w wersji bezpłatnej. Od razu wdrożyłam ofertę OTO do mojej reklamy na Facebooku i tego samego dnia odnotowała pierwsze sprzedaże.

Po kilku dniach musiałam przejść na wersję płatną, ponieważ bardzo szybko przekroczyłam limit 1000 pierwszych osób, a sprzedaż cały czas rosła.

W moim przypadku zastosowanie wtyczki beTimes do reklamy przy ofercie OTO, obniżyło koszt samej reklamy o 60%, więc jest to bardzo dużo i jestem z tego wyniku bardzo zadowolona.

Teraz wdrażam wtyczkę przy tworzeniu lejków marketingowych i jak tylko cały system zacznie działać, z pewnością podzielę się z Łukaszem wynikami.

Jeżeli chodzi o cenę od razu zdecydowałam się na roczny abonament, w moim przypadku wtyczka zaczęła na siebie zarabiać już w pierwszym dniu jej zainstalowania na stronie, a koszt zwrócił się błyskawicznie.

Uważam, że beTimes to doskonałe rozwiązanie na tzw. "dochód pasywny" w internecie i można to osiągnąć na wiele sposobów, Łukasz bardzo dużo podpowiada na swoim blogu.

Cenię sobie również to, że wtyczka jest bardzo prosta we wdrożeniu i każdy może z łatwością ją u siebie zainstalować.

A gdyby były wątpliwości, to Łukasz błyskawicznie odpowiada na wszystkie pytania.

Polecam gorąco wtyczkę Łukasza do różnych działań marketingowych, czy to przy obniżeniu kosztów reklamy, ofertach OTO za zapis czy przy lejkach marketingowych.

Wystarczy jedna instalacja i dobra oferta/produkt, a już możemy czerpać dodatkowy "pasywny" przychód z naszej działalności.

BeTimes przekonał mnie do siebie z kilku powodów: jest bardzo prosty w obsłudze! Ustawienia zegara są banalnie proste i równie łatwo je zaimportować u siebie na stronie.

Druga rzecz, która mnie ujęła to możliwość dopasowania zegara do siebie. Możemy zmienić nie tylko wielkość liter/cyfr, ale również kolorystykę, co jest bardzo cenne, kiedy chce się zbudować spójną i ładną stronę.

Super jest też to, że można wybrać, czy użytkownik jest weryfikowany po mailu, po IP.

Jak oceniasz wsparcie techniczne i łatwość wdrożenia?

Tutaj jestem bardzo bardzo pozytywnie zaskoczona. Łukasz jest niesamowicie pomocny! To nie jest jedna z tych osób, które sprzedadzą produkt i mają wywalone.

Łukasz szczerze się interesuje i pomaga tak wdrożyć zegar, aby działał i przynosił efekty.

BeTimes polecam każdemu, kto cokolwiek sprzedaje w sieci 😉 szczególnie osobom zajmującym się tworzeniem kampanii, stron lądowania.

Każdemu, kto chce zwiększyć swoje dochody poprzez stosowanie One Time Offer.