Licznik na bloga


Jeśli prowadzisz bloga i chcesz zakomunikować swoim odbiorcom, kiedy pojawi się kolejny wpis, licznik jest świetnym rozwiązaniem. Jeśli wkleisz go na stronie głównej w widocznym miejscu, każdy odwiedzający natychmiast będzie wiedział, kiedy warto wrócić na Twojego bloga i przeczytać nowy post.

Nie wszyscy użytkownicy, którzy odwiedzają Twojego bloga, trafiają na niego przez stronę główną. Jeśli tworzysz wartościowe i przydatne treści, to pewnie część ruchu generuje dla Ciebie Google i SEO. Jak dać znać osobom, które wchodzą na bloga do konkretnego wpisu, kiedy pojawi się kolejny artykuł? Oni mogą nawet nie trafić na stronę główną i wtedy nie zobaczy licznika, który pokazuje, ile czasu pozostało do kolejnej publikacji.

Jest na to rozwiązanie. Licznik możesz wkleić w treść posta. A nawet wielu postów. I to w kilku miejscach. Możesz umieścić licznik w środku wpisu i na końcu. Albo na początku. Gdziekolwiek chcesz.

No dobra pomyślisz, fajny pomysł, ale co się stanie, kiedy nowy wpis zostanie już opublikowany? We wpisie i na stronie głównej zostanie licznik, który już nie odmierza czasu do czegokolwiek? Wcale nie. W beTimes możesz ustawić, żeby licznik po zakończeniu odliczania zniknął z bloga.

Licznik na bloga

Jeśli uważasz, że stworzenie takiego licznika jest trudne, to nie martw się. Żeby w beTimes wygenerować licznik, który umieścisz na swoim blogu, wystarczy Ci umiejętność klikania, kopiowania i wklejania. Naprawdę nie musisz potrafić kodować.

W dodatku bez problemu zmienisz kolory wszystkich elementów licznika, ich wielkość i odległość między elementami. Tak, żeby licznik jak najlepiej pasował wizualnie do Twojego bloga.

Licznik na bloga

Kiedy już będziesz zadowolony z tego, jak licznik wygląda, wystarczy, że skopiujesz kod, który wygeneruje dla Ciebie beTimes i wkleisz go na swoim blogu. Licznik się pojawi, a Ty będziesz mógł sprawdzić, o ile większy będzie ruch na Twojej stronie w dniu, kiedy opublikujesz nowy wpis.

Licznik na bloga

Przekonałem Cię, że dodanie licznika na blogu to dobry pomysł? Jeśli tak, pewnie chciałbyś go wypróbować. Wiesz, że możesz stworzyć pierwszy licznik beTimes i umieścić go na blogu za darmo? Wystarczy, że założysz darmowe konto.

Załóż darmowe konto