Współpraca


Jeśli korzystasz lub chcesz zacząć korzystać z beTimes, to bardzo się cieszę. Ale możemy iść krok dalej i zacząć współpracować. Przygotowałem kilka opcji współpracy. Zapoznaj się z nimi, zastanów się, która będzie najlepsza dla Ciebie i skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Program partnerski

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem beTimes, ze swojego konta masz dostęp do zakładki ustawienia, a w niej opcję program partnerski. Jak to działa? W formularzu podajesz nazwę użytkownika i otrzymujesz swój unikalny link partnerski. Możesz go udostępniać innym. Każda osoba, która kliknie ten link i zarejestruje się w beTimes, będzie polecona przez Ciebie. A jeśli zdecyduje się na płatny abonament i dokona płatności - Ty dostaniesz prowizję.

W zakładce program partnerski masz wgląd do tego, ilu użytkowników zarejestrowało się z Twojego polecenia i jaka jest wysokość prowizji. Prowizja będzie naliczana przez 18 miesięcy od momentu rejestracji, od każdej płatności netto.

To jeszcze nie wszystko. Korzystasz nie tylko Ty. Osoby, które zarejestrują się z Twojego linku, otrzymają zniżkę.

Wartości prowizji i zniżki możesz sprawdzić w zakładce program partnerski na swoim koncie beTimes. Jeśli chcesz, możemy negocjować. Wystarczy napisać do mnie maila.

Artykuł sponsorowany

Chciałbyś napisać artykuł o beTimes, który umieścisz na swoim blogu? Bardzo chętnie się za to odwdzięczę. W artykule umieścisz link afiliacyjny. Jeśli ktoś założy płatne konto na beTimes, klikając w Twój link – dostaniesz ode mnie procent od sprzedaży.

Wiem, że żeby napisać sensowny artykuł musisz beTimes przetestować na własnej skórze. Dlatego dostaniesz ode mnie darmowy dostęp do beTimes.

BeTimes jako partner wydarzenia

Organizujesz konferencję albo inne wydarzenie? BeTimes może stać się Twoim partnerem. Co Ty na tym zyskasz?

1. Dostaniesz licznik beTimes za darmo;

2. Dostaniesz pulę darmowych kont dla uczestników wydarzenia – ilość darmowych kont ustalimy indywidualnie;

Zobacz przykład tego, jak można wykorzystać beTimes podczas konferencji online:

Przedłużony dostęp w zamian za udostępnienie w mediach społecznościowych

Jeśli jesteś już klientem beTimes i jesteś z niego zadowolony – byłoby super, gdybyś udostępnił info o beTimes i podzielił się wrażeniami w swoich mediach społecznościowych. I koniecznie oznacz profil beTimes tak, żebym to udostępnienie zauważył.

Odwdzięczę się. I nie chodzi tylko o to, że polajkuję Twój post. Przedłużę Ci darmowy dostęp do beTimes!

A więc udostępniaj i oznaczaj. Szczegóły przedłużenia darmowego dostępu ustalimy indywidualnie.

Jesteś zainteresowany którąś z form współpracy? Skontaktuj się ze mną, ustalimy szczegóły. Napisz do mnie maila na adres: kontakt@betimes.pl

Załóż darmowe konto