Licznik beTimes i WP Page Builder

Integracja licznika beTimes i WP Page Builder

Jak zbudowałeś swoją stronę? Czy użyłeś WP Page Builder? Jeśli tak, świetnie się składa. Bo licznik beTimes jest zintegrowany z WP Page Builder. Co to oznacza? Że możesz wstawić licznik beTimes na swojej stronie internetowej, która została stworzona w WP Page Builder.

No dobra, ale po co Ci licznik na stronie? Żeby odliczać czas. Do momentu, kiedy pojawi się na blogu nowy wpis. Albo, kiedy rozpocznie się sprzedaż Twojego produktu. Albo do momentu, kiedy skończy się promocja na Twoje usługi.

Licznik beTimes i WP Page Builder

Czy wiesz, czym jest One Time Offer? To jednorazowa oferta. Jest bardzo atrakcyjna, oferuje produkt w cenie 50%, a nawet 70% niższej, niż cena standardowa. Gdzie jest haczyk? Otóż OTO użytkownik zobaczy tylko raz i ma niewiele czasu na podjęcie decyzji, na przykład 15 minut. Po tym czasie strona zniknie, a użytkownik nie będzie mógł do niej wrócić.

Stronę z One Time Offer możesz stworzyć z pomocą WP Page Builder. Umieść na niej licznik beTimes. Licznik będzie odliczał czas do zakończenia oferty, a także zabezpieczy stronę przed ponownym wyświetleniem.

Żeby wstawić licznik na stronie w WP Page Builder, wybierz blok kod i wklej kod licznika, który wygeneruje dla Ciebie beTimes. Jeśli miałbyś jakikolwiek problem ze wstawieniem licznika na stronie z WP Page Builder, sprawdź stronę pomocy albo się do mnie odezwij, pomogę Ci.

Zanim zdecydowałam się na wtyczkę beTimes testowałam różne rozwiązania. Ponieważ na polskim rynku tego typu wtyczki praktycznie nie istnieją, sprawdzałam rozwiązania zagraniczne.

Niestety miały sporo ograniczeń. Po pierwsze nie mogłam dostosować wyglądu licznika tak, aby pasował do mojego brandingu. Po drugie konfiguracja była czasami zbyt skomplikowana. Po trzecie "zabezpieczenia" nie były tak dobre, jak we wtyczce beTimes.

Zanim zdecydowałam się na zakup beTimes testowałam wtyczkę w wersji bezpłatnej. Od razu wdrożyłam ofertę OTO do mojej reklamy na Facebooku i tego samego dnia odnotowała pierwsze sprzedaże.

Po kilku dniach musiałam przejść na wersję płatną, ponieważ bardzo szybko przekroczyłam limit 1000 pierwszych osób, a sprzedaż cały czas rosła.

W moim przypadku zastosowanie wtyczki beTimes do reklamy przy ofercie OTO, obniżyło koszt samej reklamy o 60%, więc jest to bardzo dużo i jestem z tego wyniku bardzo zadowolona.

Teraz wdrażam wtyczkę przy tworzeniu lejków marketingowych i jak tylko cały system zacznie działać, z pewnością podzielę się z Łukaszem wynikami.

Jeżeli chodzi o cenę od razu zdecydowałam się na roczny abonament, w moim przypadku wtyczka zaczęła na siebie zarabiać już w pierwszym dniu jej zainstalowania na stronie, a koszt zwrócił się błyskawicznie.

Uważam, że beTimes to doskonałe rozwiązanie na tzw. "dochód pasywny" w internecie i można to osiągnąć na wiele sposobów, Łukasz bardzo dużo podpowiada na swoim blogu.

Cenię sobie również to, że wtyczka jest bardzo prosta we wdrożeniu i każdy może z łatwością ją u siebie zainstalować.

A gdyby były wątpliwości, to Łukasz błyskawicznie odpowiada na wszystkie pytania.

Polecam gorąco wtyczkę Łukasza do różnych działań marketingowych, czy to przy obniżeniu kosztów reklamy, ofertach OTO za zapis czy przy lejkach marketingowych.

Wystarczy jedna instalacja i dobra oferta/produkt, a już możemy czerpać dodatkowy "pasywny" przychód z naszej działalności.

BeTimes przekonał mnie do siebie z kilku powodów: jest bardzo prosty w obsłudze! Ustawienia zegara są banalnie proste i równie łatwo je zaimportować u siebie na stronie.

Druga rzecz, która mnie ujęła to możliwość dopasowania zegara do siebie. Możemy zmienić nie tylko wielkość liter/cyfr, ale również kolorystykę, co jest bardzo cenne, kiedy chce się zbudować spójną i ładną stronę.

Super jest też to, że można wybrać, czy użytkownik jest weryfikowany po mailu, po IP.

Jak oceniasz wsparcie techniczne i łatwość wdrożenia?

Tutaj jestem bardzo bardzo pozytywnie zaskoczona. Łukasz jest niesamowicie pomocny! To nie jest jedna z tych osób, które sprzedadzą produkt i mają wywalone.

Łukasz szczerze się interesuje i pomaga tak wdrożyć zegar, aby działał i przynosił efekty.

BeTimes polecam każdemu, kto cokolwiek sprzedaje w sieci 😉 szczególnie osobom zajmującym się tworzeniem kampanii, stron lądowania.

Każdemu, kto chce zwiększyć swoje dochody poprzez stosowanie One Time Offer.