Licznik beTimes i WP Page Builder


Integracja licznika beTimes i WP Page Builder

Jak zbudowałeś swoją stronę? Czy użyłeś WP Page Builder? Jeśli tak, świetnie się składa. Bo licznik beTimes jest zintegrowany z WP Page Builder. Co to oznacza? Że możesz wstawić licznik beTimes na swojej stronie internetowej, która została stworzona w WP Page Builder.

No dobra, ale po co Ci licznik na stronie? Żeby odliczać czas. Do momentu, kiedy pojawi się na blogu nowy wpis. Albo, kiedy rozpocznie się sprzedaż Twojego produktu. Albo do momentu, kiedy skończy się promocja na Twoje usługi.

Licznik beTimes i WP Page Builder

Czy wiesz, czym jest One Time Offer? To jednorazowa oferta. Jest bardzo atrakcyjna, oferuje produkt w cenie 50%, a nawet 70% niższej, niż cena standardowa. Gdzie jest haczyk? Otóż OTO użytkownik zobaczy tylko raz i ma niewiele czasu na podjęcie decyzji, na przykład 15 minut. Po tym czasie strona zniknie, a użytkownik nie będzie mógł do niej wrócić.

Stronę z One Time Offer możesz stworzyć z pomocą WP Page Builder. Umieść na niej licznik beTimes. Licznik będzie odliczał czas do zakończenia oferty, a także zabezpieczy stronę przed ponownym wyświetleniem.

Żeby wstawić licznik na stronie w WP Page Builder, wybierz blok kod i wklej kod licznika, który wygeneruje dla Ciebie beTimes. Jeśli miałbyś jakikolwiek problem ze wstawieniem licznika na stronie z WP Page Builder, sprawdź stronę pomocy albo się do mnie odezwij, pomogę Ci.

Załóż darmowe konto