Licznik beTimes i Woocommerce


Integracja licznika beTimes i Woocommerce

Czy posiadasz sklep internetowy i postawiłeś go ze wtyczką Woocommerce? Jeśli masz swój sklep online, to na pewno masz go po to, żeby sprzedawać. Wiadomo. A wiesz, co możesz zrobić, żeby sprzedawać więcej? Możliwości jest sporo. 

Możesz komunikować, że jeśli klient złoży zamówienie do konkretnej godziny, to dostanie paczkę następnego dnia. Albo informować wyraźnie, kiedy kończy się promocja. Możesz też, jeśli sprzedajesz w okienkach sprzedażowych, podkreślać, kiedy sprzedaż się rozpoczyna i kończy. Nie wystarczy jednak, że o tym napiszesz. Musisz wyraźnie podkreślać, że czas leci. Na przykład w sklepie wstawiając licznik beTimes, który będzie odliczał czas.

Licznik beTimes i Woocommerce

Jeśli chcesz wstawić licznik beTimes w sklepie postawionym ze wtyczką Woocommerce, na pewno nie będziesz miał z tym żadnego problemu. Jedyne, co musisz zrobić, to na stronie sklepu wkleić kod, który beTimes dla Ciebie wygeneruje. To bardzo proste, ale jeśli będziesz miał jakikolwiek problem, sprawdź stronę pomocy albo odezwij się do mnie. Pomogę Ci.

Załóż darmowe konto