Licznik beTimes i Page Builder by SiteOrigin


Integracja beTimes i Page Builder by SiteOrigin

Czy Twoja strona www jest zbudowana z pomocą Page Builder by SiteOrigin? Jeśli tak, to mam dobrą wiadomość - licznik beTimes jest zintegrowany z tym page builderem. 

No tak, ale możesz zapytać - po co mi licznik na mojej stronie? Otóż zastosowań jest bardzo dużo. Na stronie internetowej w Page Builder by SiteOrigin możesz odliczać czas do pojawienia się nowego wpisu na blogu. Albo pokazać, ile czasu zostało do końca promocji. Albo do rozpoczęcia sprzedaży. Wszystko to, i wiele innych rzeczy, możesz zrobić z licznikiem beTimes.

Licznik beTimes i Page Builder by SiteOrigin

Z pomocą Page Builder by SiteOrigin możesz stworzyć stronę z One Time Offer. Co to oznacza? To oferta jednorazowa, bardzo atrakcyjna, która jest dostępna przez krótki okres czasu, na przykład 15 minut. I najważniejsze, tę ofertę użytkownik widzi tylko raz. Stronę z One Time Offer możesz zabezpieczyć przed ponownym wyświetleniem, przez tego samego użytkownika, umieszczając licznik beTimes. Licznik będzie odliczał czas do końca trwania oferty, a dodatkowo zagwarantuje, że ta sama osoba zobaczy OTO tylko raz.

Jak wstawić licznik beTimes na stronie zbudowanej z Page Builder by SiteOrigin? Wybierz blok kod i wklej kod licznika, który wygeneruje dla Ciebie beTimes. Jeśli będziesz miał jakikolwiek problem z umieszczeniem licznika beTimes w Page Builder by SiteOrigin, sprawdź stronę pomocy. Albo odezwij się do mnie, pomogę Ci.

Załóż darmowe konto