Licznik beTimes i Page Builder by SiteOrigin

Integracja beTimes i Page Builder by SiteOrigin

Czy Twoja strona www jest zbudowana z pomocą Page Builder by SiteOrigin? Jeśli tak, to mam dobrą wiadomość - licznik beTimes jest zintegrowany z tym page builderem. 

No tak, ale możesz zapytać - po co mi licznik na mojej stronie? Otóż zastosowań jest bardzo dużo. Na stronie internetowej w Page Builder by SiteOrigin możesz odliczać czas do pojawienia się nowego wpisu na blogu. Albo pokazać, ile czasu zostało do końca promocji. Albo do rozpoczęcia sprzedaży. Wszystko to, i wiele innych rzeczy, możesz zrobić z licznikiem beTimes.

Licznik beTimes i Page Builder by SiteOrigin

Z pomocą Page Builder by SiteOrigin możesz stworzyć stronę z One Time Offer. Co to oznacza? To oferta jednorazowa, bardzo atrakcyjna, która jest dostępna przez krótki okres czasu, na przykład 15 minut. I najważniejsze, tę ofertę użytkownik widzi tylko raz. Stronę z One Time Offer możesz zabezpieczyć przed ponownym wyświetleniem, przez tego samego użytkownika, umieszczając licznik beTimes. Licznik będzie odliczał czas do końca trwania oferty, a dodatkowo zagwarantuje, że ta sama osoba zobaczy OTO tylko raz.

Jak wstawić licznik beTimes na stronie zbudowanej z Page Builder by SiteOrigin? Wybierz blok kod i wklej kod licznika, który wygeneruje dla Ciebie beTimes. Jeśli będziesz miał jakikolwiek problem z umieszczeniem licznika beTimes w Page Builder by SiteOrigin, sprawdź stronę pomocy. Albo odezwij się do mnie, pomogę Ci.

Zanim zdecydowałam się na wtyczkę beTimes testowałam różne rozwiązania. Ponieważ na polskim rynku tego typu wtyczki praktycznie nie istnieją, sprawdzałam rozwiązania zagraniczne.

Niestety miały sporo ograniczeń. Po pierwsze nie mogłam dostosować wyglądu licznika tak, aby pasował do mojego brandingu. Po drugie konfiguracja była czasami zbyt skomplikowana. Po trzecie "zabezpieczenia" nie były tak dobre, jak we wtyczce beTimes.

Zanim zdecydowałam się na zakup beTimes testowałam wtyczkę w wersji bezpłatnej. Od razu wdrożyłam ofertę OTO do mojej reklamy na Facebooku i tego samego dnia odnotowała pierwsze sprzedaże.

Po kilku dniach musiałam przejść na wersję płatną, ponieważ bardzo szybko przekroczyłam limit 1000 pierwszych osób, a sprzedaż cały czas rosła.

W moim przypadku zastosowanie wtyczki beTimes do reklamy przy ofercie OTO, obniżyło koszt samej reklamy o 60%, więc jest to bardzo dużo i jestem z tego wyniku bardzo zadowolona.

Teraz wdrażam wtyczkę przy tworzeniu lejków marketingowych i jak tylko cały system zacznie działać, z pewnością podzielę się z Łukaszem wynikami.

Jeżeli chodzi o cenę od razu zdecydowałam się na roczny abonament, w moim przypadku wtyczka zaczęła na siebie zarabiać już w pierwszym dniu jej zainstalowania na stronie, a koszt zwrócił się błyskawicznie.

Uważam, że beTimes to doskonałe rozwiązanie na tzw. "dochód pasywny" w internecie i można to osiągnąć na wiele sposobów, Łukasz bardzo dużo podpowiada na swoim blogu.

Cenię sobie również to, że wtyczka jest bardzo prosta we wdrożeniu i każdy może z łatwością ją u siebie zainstalować.

A gdyby były wątpliwości, to Łukasz błyskawicznie odpowiada na wszystkie pytania.

Polecam gorąco wtyczkę Łukasza do różnych działań marketingowych, czy to przy obniżeniu kosztów reklamy, ofertach OTO za zapis czy przy lejkach marketingowych.

Wystarczy jedna instalacja i dobra oferta/produkt, a już możemy czerpać dodatkowy "pasywny" przychód z naszej działalności.

BeTimes przekonał mnie do siebie z kilku powodów: jest bardzo prosty w obsłudze! Ustawienia zegara są banalnie proste i równie łatwo je zaimportować u siebie na stronie.

Druga rzecz, która mnie ujęła to możliwość dopasowania zegara do siebie. Możemy zmienić nie tylko wielkość liter/cyfr, ale również kolorystykę, co jest bardzo cenne, kiedy chce się zbudować spójną i ładną stronę.

Super jest też to, że można wybrać, czy użytkownik jest weryfikowany po mailu, po IP.

Jak oceniasz wsparcie techniczne i łatwość wdrożenia?

Tutaj jestem bardzo bardzo pozytywnie zaskoczona. Łukasz jest niesamowicie pomocny! To nie jest jedna z tych osób, które sprzedadzą produkt i mają wywalone.

Łukasz szczerze się interesuje i pomaga tak wdrożyć zegar, aby działał i przynosił efekty.

BeTimes polecam każdemu, kto cokolwiek sprzedaje w sieci 😉 szczególnie osobom zajmującym się tworzeniem kampanii, stron lądowania.

Każdemu, kto chce zwiększyć swoje dochody poprzez stosowanie One Time Offer.