Licznik beTimes i Leadpages


Integracja licznika beTimes i Landingi

Jeśli tworzysz strony sprzedażowe, to na pewno wiesz, że warto dodać na nich licznik. Po co? Żeby odliczał czas do początku albo do końca sprzedaży. Albo zakończenia promocji. Po prostu warto licznikiem pokazać, że czas płynie, a okazja może się nie powtórzyć.

Zresztą, to nie musi być tylko strona sprzedażowa. Licznikiem na stronie lądowania, przygotowanej z pomocą Leadpages, możesz odliczać czas do rozpoczęcia webinaru. A nawet stworzyć stronę One Time Offer, która wyświetli się po zapisie na newsletter.

Czy tworzysz strony lądowania w Leadpages? Jeśli tak, mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Licznik beTimes jest zintegrowany z Leadpages. To znaczy, że bez problemu wstawisz licznik betimes na landing page przygotowanej w Leadpages.

Licznik beTimes i Leadpages

Wstawienie licznika na landing page przygotowanej w Leadpages jest bardzo łatwe. Wystarczy, że skopiujesz i wkleisz kod, który wygeneruje dla Ciebie beTimes. Jeśli będziesz miał z tym jakikolwiek problem, sprawdź stronę pomocy albo odezwij się do mnie. Na pewno Ci pomogę.

Załóż darmowe konto