Licznik beTimes i Elementor


Licznik beTimes i Elementor

Czy Twoja strona jest zbudowana z Elementorem? Co na niej jest? Sprzedajesz swoje usługi albo produkty? Piszesz bloga? Bez względu na odpowiedź, na stronie przyda Ci się licznik beTimes.

Zapytasz, po co Ci licznik na stronie? Licznikiem beTimes możesz odliczać czas do rozpoczęcia sprzedaży. Albo sygnalizować, kiedy pojawi się kolejny wpis na blogu. Na stronie zbudowanej z Elementorem bez problemu taki licznik wstawisz.

Licznik beTimes i Elementor

Z Elementorem i licznikiem beTimes możesz też tworzyć One Time Offer - bardzo atrakcyjne oferty jednorazowe, które pojawiają się użytkownikowi raz. W Elementorze stworzysz stronę z One Time Offer, a licznik beTimes będzie odliczał czas do końca trwania oferty i zablokuje możliwość wyświetlenia strony ponownie przez tego samego użytkownika.

Żeby wstawić licznik w Elementorze, wystarczy, że wybierzesz blok kod HTML i wkleisz tam kod, który wygeneruje dla Ciebie beTimes. Licznik pojawi się na stronie.

Jeśli masz jakikolwiek problem ze wstawieniem licznika beTimes w Elementorze, sprawdź stronę pomocy. Albo odezwij się do mnie, chętnie Ci pomogę.

Załóż darmowe konto