Licznik beTimes i Divi


Zbudowałeś swoją stronę, używając page buildera Divi? Sprzedajesz na niej swoje usługi albo produkty? A może prowadzisz blog? Nie ważne, jaka jest odpowiedź. I tak przyda Ci się licznik beTimes na stronie internetowej zbudowanej z Divi.

Po co Ci licznik beTimes? Żeby informować użytkowników. O tym, ile czasu zostało do publikacji nowego wpisu - będą wiedzieli, kiedy wrócić na Twojego bloga. Albo o tym, kiedy kończy się sprzedaż - będą wiedzieli, jak niewiele czasu zostało do skorzystania z oferty.

Licznik beTimes i Divi

Licznik beTimes to nie tylko odliczanie czasu. Z licznikiem stworzysz One Time Offer - oferty jednoradivzowe, bardzo atrakcyjne, które są dostępne przez kilka minut. Użytkownik widzi stronę z ofertą jednorazową tylko raz. W Divi zbudujesz stronę z ofertą, a licznik beTimes będzie odliczał czas do końca trwania oferty i sprawi, że użytkownik zobaczy ją tylko raz. Nie będzie mógł wrócić na stronę z ofertą.

Żeby wstawić licznik w Divi, wybierz blok kod i wklej tak kod licznika, który wygeneruje dla Ciebie beTimes. Jeśli masz jakikolwiek problem z umieszczniem licznika beTimes w Divi, sprawdź stronę pomocy. Albo odezwij się do mnie, na pewno Ci pomogę.

Załóż darmowe konto