Licznik beTimes i ActiveCampaign


Integracja licznika beTimes i Mailerlite

Masz newsletter w ActiveCapmaign? Super, bo licznik beTiMES jest zintegrowany z ActiveCampaign. Co to dla Ciebie oznacza? A no to, że możesz licznik beTimes wkleić w treść maila w ActiveCampaign. A to z kolei oznacza, że możesz informować swoich subskrybentów, z pomocą animowanego licznika, że czas ucieka. Że sprzedaż kończy się za 3 dni. Że promocja obowiązuje jeszcze tylko przez godzinę. Albo, że webinar już jutro i masz ostatnią szansę, żeby się na niego zapisać.

Licznik beTimes i ActiveCampaign

Umieszczenie licznika beTiMES w treści maila w AcriveCampain jest zadaniem bardzo łatwym. Wystarczy skopiować kod, który beTiMES dla Ciebie wygeneruje. A potem wkleić go w mailu, który stworzysz w ActiveCampain. W razie problemów przygotowałem dla Ciebie instrukcję, jak wstawić licznik beTiMES w ActiveCampaign.

Możesz też zintegrować beTiMES z Actove Campaign i tworzyć bardziej zaawansowane lejki sprzedażowe. Na przykład zacząć odliczać czas w momencie, kiedy subskrybent zapisze się do konkretnej listy mailingowej. Dowiedz się, jak zintegrować beTiMES z ActiveCampaign.

Załóż darmowe konto