5 miejsc, gdzie możesz wykorzystać licznik beTimes.pl od zaraz

Czym jest beTimes? To licznik, który ma potężną moc. Poza oczywistym zadaniem, jakim jest odliczanie czasu w graficzny sposób po to, żeby uświadomić Twoim klientom, subskrybentom, czy obserwatorom, ile czasu zostało im do: startu sprzedaży, do webinaru, czy końca promocji, licznik beTimes umożliwia tworzenie ofert jednorazowych. Czyli takich ofert, które są widoczne dla jednego użytkownika tylko raz, przez krótki czas.

Jak więc wykorzystać licznik beTimes? Poniżej 5 przykładów na wykorzystanie beTimes od razu.

1. One Time Offer

Jak wykorzystać licznik betimes.pl - One Time Offer

Wspomniałem przed chwilą o ofertach jednorazowych, czyli One Time Offer. Kiedy odpowiednio ustawisz licznik beTimes i umieścisz go na stronie z ofertą jednorazową, beTimes zablokuje stronę przed ponownym wyświetleniem. Oznacza to, że osoba, która zobaczy tę stronę, po upływie czasu, kiedy OTO jest dostępne, nie będzie mogła na nią wrócić.

Jeśli użytkownik nie zdecyduje się na skorzystanie z oferty, ta bezpowrotnie przepada.

OTO to świetna sprawa. Bywa tak, że pokrywa koszty reklamy na Facebooku! Jeśli chciałbyś wykorzystać OTO w swoim biznesie, tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję, jak stworzyć ofertę jednorazową.

2. Licznik w mailu

Jak wykorzystać licznik betimes.pl - licznik w mailu

Jeśli prowadzisz newsletter, pewnie regularnie informujesz subskrybentów o tym, co się u Ciebie dzieje. Piszesz, kiedy rozpoczynasz sprzedaż kursu, kiedy organizujesz webinar i kiedy kończy się promocja. Jednak prawda jest taka, że większość osób pewnie… nie czyta Twoich wiadomości. Może nawet je otwierają, ale treść skanują wzrokiem.

Jeśli nie wyróżnisz odpowiednio informacji o tym, kiedy promocja się kończy, jest spore prawdopodobieństwo, że większość subskrybentów jej nie zauważy. A Ty dostaniesz mnóstwo maili typu „O nie, promocja się skończyła, a ja o niej nie wiedziałem…”.

Można tego uniknąć. Licznik beTimes, który odlicza czas do końca promocji, możesz wkleić w treści maila. Wtedy na pewno nikt tej informacji nie przegapi, nawet jeśli tylko skanuje wzrokiem tekst.

3. Oferty ograniczone czasowo

Jak wykorzystać licznik betimes.pl - oferta ograniczona czasowo

Wspominałem o promocjach. Promocje mają to do siebie, że się kończą. Zadbaj o to, żeby nikt nie przegapił tej informacji. Im więcej osób wie o tym, kiedy promocja się kończy, tym więcej osób z niej skorzysta. A przynajmniej nie będzie marudzić, że o niej nie wiedziało.

4. Koniec sprzedaży

Jak wykorzystać licznik betimes.pl - koniec sprzedaży

Licznik przyda Ci się także wtedy, kiedy sprzedajesz produkty w okienkach sprzedażowych. Największa sprzedaż jest zawsze pierwszego dnia – wtedy kupują ci, którzy byli zdecydowani od dawna. Oraz ostatniego dnia – wtedy kupują osoby, które potrzebowały czasu do namysłu. To zazwyczaj klienci, których udało Ci się przekonać podczas intensywnej kampanii sprzedażowej.

Dlatego zdecydowanie warto komunikować WSZĘDZIE i DOBITNIE, kiedy sprzedaż się kończy. Licznik beTimes świetnie się do tego nadaje.

5. Gwarancja dostawy jutro

Jeśli sprzedajesz produkty fizyczne i masz w sklepie opcję dostawy na kolejny dzień, jeśli zamówienie zostanie złożone np. do godziny 13, poinformuj o tym klientów! I nie, nie wystarczy informacja gdzieś w tekście w opisie produktu albo na stronie głównej. Wyróżnij ją. Umieść licznik beTimes wszędzie tam, gdzie klient może się na nią natknąć. Na przykład na stronie produktu:

Jak wykorzystać licznik betimes.pl - gwarancja dostawy jutro

Albo w pasku, który będzie widoczny na każdej podstronie:

Jak wykorzystać licznik betimes.pl - gwarancja dostawy jutro

Podsumowując, kiedy warto korzystać z licznika beTimes? Wszędzie tam, gdzie czas jest ważny. Wszędzie tam, gdzie trzeba zasygnalizować, że czas ucieka. W mailu, na stronie www, w ofertach jednorazowych i ofertach ograniczonych czasowo.

Licznik beTimes możesz przetestować za darmo przez 14 dni. Zarejestruj się na stronie beTimes.pl i sprawdź, jak zwiększy się sprzedaż, ilość osób zapisanych na webinar albo wyzwanie, czy zamówień przed 13, jeśli użyjesz licznika beTimes.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem